U10 v Hradci Králové

Posted on Posted in Přípravka, výsledky Přípravka

Vážení přátelé pozemního hokeje,

 

v neděli dne 10. 9. 2017 se konal na aréně pozemního hokeje Slavia Hradec Králové I. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka – turnaj mládeže kategorie U10. Turnaj pořádala HC Slavia Hradec Králové a HC Olomouc. Děkujeme členům HC Olomouc, že byli ochotni přistoupit na pořadatelství v HK a vzdát se vlastního turnaje a přicestovat za námi. Turnaj se uskutečnil za finanční podpory Statutárního města Hradec Králové.

 

Turnaje kategorie U10  se zúčastnilo 11 týmů: Praga A a B, Mnichovice, Slavia Praha A, B, C, Olomouc a HK 07, HK 08, HK 09, HK – dívky.

 

Hrálo se systémem každý s každým v základní skupině, následovali zápasy o umístění. O první místo se utkali první dva ze skupiny A s vítězem skupiny B. Další ze skupin se podle pořadí utkali o 4. až 10. místo. Hrací doba 15 minut hrubého času, čtyři hráči + brankář. Mezi první tři postoupily týmy Mnichovice, Slavia Praha B a HK 08.

 

Konečné výsledky:

1. Mnichovice

2. Slavia Praha B

3. HK 08

4. HK 07

5. HK 09

6. Praga A

7. Slavia Praha C

8. Slavia Praha A

9. Olomouc

10. Praga B

11. HK – dívky

 

Všichni hráči a hráčky obdrželi pamětní poháry a první tři týmy obdržely medaile. Byli vyhodnoceni nejužitečnější hráči týmu, kteří obdrželi diplom a pamětní štítek:

Mnichovice – Filip Bursík, Slavia Praha B – Adéla Vacková, HK 08 – Zdeněk Stránský, HK 07 – Roman Vacek, HK 09 – Fabián Chládek, Praga A – David Cohen, Slavia Praha C – Sofie Wesolowská, Slava Praha A – Petr Stoklas, Olomouc – Eva Benešová, Praga B – Jakub Chromeček, HK – dívky – Karolína Lojanová.

 

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích. Celkem se obou turnajů zúčastnilo okolo 90 hráčů v 11 týmech.

 

Fotky najdete na www.pozemakhk.rajce.net

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *