Tunaj U8 v Hradci

Posted on Posted in Benjamínci, výsledky Benjamínci

V sobotu dne 7. 10. 2017 se konal na aréně pozemního hokeje Slavia Hradec Králové turnaj mládeže kategorie U8.

Turnaje se zúčastnilo 15 týmů: Praga A a B, Mnichovice A a B, Slavia Praha, Bolevec, Kbely A a B, President A a B, HK Piráti, HK Rytíři, HK Medvědi, HK Lvíčata a HK Vosy.
Hrálo se systémem každý s každým v základní skupině, následovali zápasy o umístění ve skupinách, které utvořily týmy, které skončily na stejném místě v základní skupině. Mezi první tři postoupily týmy z HK a to: Piráti, Rytíři a Vosy.

Konečné výsledky:
1. HK Piráti
2. HK Rytíři
3. HK Vosy
4. Mnichovice A
5. Kbely B
6. Mnichovice B
7. Praga B
8. Bolevec
9. President B
10. HK Lvíčata
11. HK Medvědi
12. Praga A
13. Kbely A
14. Slavia Praha
15. President A

Všichni hráči a hráčky obdrželi medaile a diplomy. Byli vyhodnoceni nejužitečnější hráči týmu, kteří obdrželi diplom a pamětní štítek: Slavia Praha – Jiří Pekárek, Bolevec – Jan Šimák, President A – Ondra Troníček, President B – Aleš Vojtek, Praga A – Marie Kozlová, Praga B – Apolena Schustrová, Kbely A – Alice Benešová, Kbely B – Vojta Matušů, Mnichovice A – Dušan Soukup, Mnichovice B – Antonín Vilímek, HK Rytíři – Holík Matěj, HK Piráti – Vejražka Roman, HK Vosy – Ostatnická Eliška, HK Lvíčata – Bára Kreibichová, HK Medvědi – Vanessa Janouchová.

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích. Celkem se turnaje zúčastnilo okolo 60 hráčů v 15 týmech.

Děkujeme také našim mladším žákům, kteří se ujali role rozhodčích: B. Francová, E. Ostatnická, B. Tikalová, D. Kožešníková, J. Voříšek, T. Chládek, T. Holaň, D. Bažant, A. Mencák, R. Vodička.

Fotky najdete na www.pozemakhk.rajce.net.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *