Minihokej v Hostivaři

Posted on Posted in MiniBenjamínci
 V rámci oslav 75. výročí založení klubu HC Hostivař byl v sobotu 14.10. 2017 uspořádán miniturnaj školních kroužků pod vedením Petry Brabcové.
Děti si mohly vyzkoušet svoje dovednosti v obratnostní soutěži bez hokejek na malém hřišti, pak už s holemi zkoušely vedení míčku a hru 3 na 3 (s využitím 4 branek), ti zkušenější se pak na hřišti s velkými brankami a s brankařem utkaly ve hře 4 na 4. Ten, kdo zrovna nehrál nebo nesoutěžil, využil příležitosti pobavit se při hře funky.
Celý turnaj provázelo hezké počasí a nechyběl ani stánek s občerstvením a čerstvě upečeným koláčem. 
Poděkování patří také fotografům, kteří celou akci sledovali hledáčkem svých fotoaparátů.
Jak se drží hokejka si vyzkoušeli i mladší sourozenci, kteří přišli spolu s rodiči povzbudit malé začínající hokejisty a hokejistky.
Děkujeme a těšíme se na další miniturnaje dětí ze školních kroužků, kde si děti budou moci vyzkoušet svoje dovednosti, potkat se s ostatními začínajícími adepty a poznat zázemí klubu (doporučení jak takový miniturnaj uspořádat najdete na webových stránkách www.hokejprodeti.info). Zároveň je to i příležitost ukázat rodičům, že jsme rodinný sport, ve kterém je prostor i pro ně a jejich realizaci a radost z pohybu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *