A teď už vážně

Posted on Posted in Herní kemp, Hlavní příspěvky, Uncategorized

Herní kemp, který pořádá Český svaz pozemního hokeje, letos oslavil osmý ročník. Osmý ročník navštívilo 80 dětí, zaznamenali jsme 8 puchýřů, 8 úpalů, 8 trenérů + 2 svazoví trenéři, nejmladší skupina byla složena z ročníku 2008. Tedy osmička nás provázela celý kemp.
Děti byly rozděleny do 4 skupin dle věku a dovedností. Každý den měly na programu rozcvičku, tréninky na hřišti, koupání v bazénku a další sportovní aktivity (tenis, squash, bowling, beach volejbal, nohejbal, badminton a další.) každá skupina si odehrála turnaj v bowlingu a v tenise. Na závěr celého kempu proběhl turnaj v hokeji, kde se daly dohromady skupiny 3 s 4 a 2 s 1. Sehrály tak malé mistrovství světa ve složení Nizozemí, Německo, Belgie, Česká republika, Argentina, Indie, Nový Zéland a Austrálie.

  1. skupina:
    Tomáš Babický – svazový trenér
    Denis Tomeš – hráč SK Slavia Praha, reprezentant
    „ První skupina se skládala z 19-ti hráčů z toho 3 brankáři. Celý kemp se tým zaměřoval na techniku a přihrávky. Tým byl vyrovnaný a na závěrečném turnaji hráči předvedli krásný hokej.“ Hodnotí Tomáš.

 

II.skupina
Petr Bodnár – svazový trenér
Ondřej Dubina – hráč SK Slavia Praha, reprezentant
„Ahoj. Měli jsme na starosti družstvo číslo 2, ve kterém byli hraci z celé republiky. První den se děti mezi sebou seznamovaly, pak uz byla jenom samá legrace. V průběhu tydne jsme dětem ukázali, jak správně na údery, tak i na beckhand, přehazovali jsme čtvrtinu, bránili 1v1, útočili 4 proti 3 atd… Jeden den jsme meli tenisový turnaj, potom šli na koupaliště. Myslím, že jsme si týden v Rakovníku všichni moc užili. „ Hodnotí Ondra.
III.skupina
František Rozhon – hráč HC Hostivař, reprezentační trenér U18 kluci
Tomáš Holub – hráč HC Hostivař
„3. oddíl vedený trenéry Františkem Rozhonem a Tomášem Holubem měl během hokejového kempu pořádaný českým svazem pozemního hokeje bohatý, všestranný program. Družstvo pracovalo na tréninkách velmi poctivě a mnohému děti se naučily nebo rozvinuly své hokejové schopnosti. Co je pro nás trenéry ale hlavní, že se děti neustále bavily a z hokeje měly radost. Mimo hokeje se děti mnohokrát šly schladit do bazénku v místním campusu nebo i na dopoledním výletu na Tyršovo koupaliště. Dále se děti bavily hraním různých sportů jako byl beach hokej, přehazka, bowling, tenis a mnoho jiného. 3. oddíl zkrátka odcházel domů se skvělými zážitky a s úsměvem na tvářích.“ Hodnotí Fanda.
IV.skupina
Lenka Fousková – hráčka HC Mnichovice, trenérka dětí
Martina Babická – hráčka HC Mnichovice
Veronika Kopřivová – hráčka HC 1972 Rakovník, trenérka dětí
„Letos jsem se poprvé dostala jako trenér na herní kemp,
do Rakovníka. Děti měly dvoufázové tréninky na hřišti.
A když přišli z hřiště, měly volný čas na své aktivity, které stejně směřovaly k nějakému sportu( beach volejbal, tenis, přehazovaná), či jiným hrám, nebo i odpočinku.
Moc se mi na kempu líbilo to sportovní prostředí, které tam je, a příští rok bych ráda jela znovu“ Hodnotí Lenka

 

Brankáři
Tereza Kopřivová – hráčka HC 1972 Rakovník
„Trénování na kempu bylo bezvadné. Gólmani byli velice šikovní a moc se snažili i přes úporná vedra. Do všeho šli na plno, jak ti menší tak ti větší brankáři a musím říct, že jsem byla jen příjemně překvapená z jejich výkonu a nasazení.“

Herní kemp 2018 se vyvedl a my už se těšíme na další ročník, opět v Rakovníku.

Celou fotogalerii z kempu naleznete zde

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *