Únorový TV magazín Hokej na zemi je tady

Posted on Posted in Hlavní příspěvky

inal Four, „Dejdar“ Procházka, hokejové piškvorky, nejlepší hokejisté světa 2018, Pro League.

·         Podruhé v hale a potřetí v historii! Muži Rakovníka udolali ve finále Slavii a jsou mistry republiky! Byli jsme u toho a ukážeme vám, co rakovnickému hokeji chybělo k tomu, aby slavil double: mistrovský titul obhájily slávistky.

·         Vrátil se z důchodu, nastřílel dva hattricky a vyhrál. Svérázný útočník Rakovníka Petr Procházka umí i v dvaačtyřiceti letech. Ve velkém portrétu prozradí, proč se mu říká Dejdar, kolik kilogramů musel shodit, aby se dostal zase do formy, nebo proč s hokejem poprvé skončil už ve čtyřiadvaceti letech.

·         V minulém roce jsme zažili hned dva globální hokejové svátky – mistrovství světa žen i mužů. Výroční anketa o nejlepší hráče a hráčky světa tak má ještě větší prestiž než v jiných letech. Dozvíte se, v čem vynikají nejlepší hráči světa Arthur van Doren a Eva de Goedeová i nejlepší brankáři a vycházející hvězdy.

·         Hokejová revoluce roku 2019 – mezinárodní Pro League posouvá pozemní hokej na další úroveň. Z dosud odehraných zápasů nové soutěže jsme vybrali tři nejzajímavější.

·         Když je trénink velká zábava: cit rukou při práci s míčem můžete cvičit při hokejových piškvorcích. Devět polí, čtyři hráči a jde se na věc!

Televizní premiéra je v programu ČT sport v pátek 22. 2. v 13:50, v plánu jsou zatím dvě noční reprízy. A jako vždy si celý pořad můžete kdykoliv pustit na stránce pořadu na i-vysílání České televize pod linkem

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

Dobře se bavte!

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *