Sobota patřila nejmenším hokejistům

Posted on Posted in Benjamínci, MiniBenjamínci

V sobotu 2.3.2019 se v hale na Hagiboru odehrály turnaje – minibenjamínků a benjamínků.

Dopoledne v kategorii minibenjamínků si to rozdalo na dvou hřištích 8 družstev – Hostivař,  Mnichovice, Praga A a  B, Bohemians A a B, Kbely Střelci a Kbely Piloti rozdělených do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým 1x 10 minut a dále kříže s druhou skupinou. Všechny děti dostali od pořadatele bublifuk, sladkost, diplom a medaili.

Od 12 hodin začal první turnaj benjamínků za účasti Bohemians A a B, Pragy A a B, Presidenta a Hostivaře. Hrálo se v jedné skupině každý s každým 1x 12 minut, družstva od pořadatele Bohemians obdržela sladkost a medaile.

Od 15 hodin začal druhý turnaj benjamínků za účasti Kbely Stíhačky , Kbely Vrtule, Slavie Draci, Slavie Hokejky, Mnichovice Jaguáři a Mnichovice Gepardi. Hrálo se stejně jako v předešlé skupině každý s každým 1×12 minut, při závěrečném vyhlášení obdrželi od pořadatele Sokola Kbely sladkost pro družstvo a každý medaili Magistrátu hlavního města Prahy

Novinkou sobotních turnajů bylo ozvučení haly, všech tří akcí jsem se jako garant soutěže aktivně zúčastnil a nutno podotknout že nás děti pěkně prohnali, kdy po skončení zápasů byli další družstva připravena k dalšímu utkání a rozhodčí neměli ani čas na nahlášení výsledků.

Turnaje končily zhruba 40 minut před časovým limitem a tak byl prostor pro vyhlášení, fotografování a rozdělení sladkostí.

Děkuji tímto hráčům, pořadatelům, rozhodčím a všem kteří se na pořádání akcí podíleli, odcházející děti s úsměvem na tváři byla jejich odměna.